Ontola > Zeměpis > diskuze
| Nahlásit

Zeměpisná olympiáda

Ahoj nevite kde najdu vysledky zemepisne olympiady???? zajimalo by me jak jsem dopadl pls písnete dík H
Témata: zeměpis

2 reakce

| Nahlásit
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Název soutěže: ZO Kategorie: A, B, C, D
Postupové kolo: II. - okresní
Místo konání: DDM Žatec Datum konání: 19.3.2008
Poř. kat. Jméno a příjmení Adresa školy bez atl. s atl. prak. cel.
soutěžícího
1. - 2. A Jan Kučera GVH Louny, Poděbradova 661 35 26 32 93 postup do krajského kola 15.4.UL
1. - 2. A Daniela Lešáková GVH Louny, Poděbradova 661 31 32 30 93 postup do krajského kola 15.4.UL
3. A Dominika Tichá Gym. Žatec, Studentská 1075 32 33 26 91
4. A Lucie Urbanová Gym. Žatec, Studentská 1075 27 33 20 80
5. A Miloš David ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 36 19 22 77
6. A Radek Sochor ZŠ Louny, P. Holého 2632 28 14 34 76
7. A Jakub Strnad ZŠ Žatec, Jižní 2777 20 22 32 74
8. A Tomáš Tíce ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 29 27 16 72
9. A Anna Džulová ZŠ Podbořany, Husova 276 35 12 22 69
10. A Kateřina Krejčová ZŠ JAK Louny, Pražská 101 29 10 24 63
11. A Barbora Pospíšilová ZŠ Louny, P. Holého 2632 27 9 24 60
12. A Tomáš Hrůza ZŠ Žatec, Jižní 2777 20 14 20 54
13. A Barbora Kudrnová ZŠ Podbořany, Husova 276 20 8 22 50
14. A Klára Slabá ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 19 12 18 49
15. A David Macejík ZŠ Louny, 28.října 2173 22 5 20 47
16. A Vojtěch Dítě ZŠ JAK Louny, Pražská 101 24 10 12 46
17. A Monika Šlamborová ZŠ Louny, 28.října 2173 20 5 20 45
18. A Tereza Lopatová ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 19 14 8 41
1. B Tereza Sedláčková GVH Louny, Poděbradova 661 46,5 39 41 126,5 postup do krajského kola 15.4.UL
2. B Alena Rossová GVH Louny, Poděbradova 661 27 25 22,5 74,5 postup do krajského kola 15.4.UL
3. B Jana Kučerová ZŠ Louny, 28.října 2173 32 28 10,5 70,5
4. B Jiří Kubíček ZŠ Louny, P. Holého 2632 25 24 14 63
5. B Pavlína Mangová ZŠ Žatec, Jižní 2777 17,5 28 16 61,5
6. B Jakub Švec ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 22,5 24 12 58,5
7. B Jan Leffler ZŠ Louny, P. Holého 2632 23,5 23,5 10 57
8. B Daniel Volánek ZŠ Postoloprty, Draguš 581 21 19,5 14,5 55
9. B Václav Vaněk ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 10,5 22 19 51,5
10. B Kateřina Hanušová ZŠ Podbořany, Husova 276 9,5 16 20,5 46
11. B Jesica Šrotová ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 11,5 12,5 20 44
12. - 13. B Jiří Šifalda ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 11 14 18,5 43,5
12. - 13. B Michaela Šrámková ZŠ JAK Louny, Pražská 101 14 17 12,5 43,5
14. B Lukáš Melika ZŠ Žatec, Jižní 2777 10 10 20,5 40,5
15. B Markéta Pelcová ZŠ JAK Louny, Pražská 101 12,5 11,5 13 37
16. B Tomáš Beneš ZŠ Louny, 28.října 2173 8 15,5 12 35,5
17. B Vendula Habová ZŠ Podbořany, Husova 276 7 5 21,5 33,5
18. B Josef Stejskal ZŠ Postoloprty, Draguš 581 11,5 13 5 29,5
1. C Jakub Leško ZŠ Postoloprty, Draguš 581 29,5 37 18 84,5 postup do krajského kola 15.4.UL
2. C Michaela Vlčková GVH Louny, Poděbradova 661 27,5 38,5 11 77 postup do krajského kola 15.4.UL
3. C David Vincík GVH Louny, Poděbradova 661 31 25,5 12 68,5
4. C Petr Šlambor ZŠ Louny, 28.října 2173 20,5 37,5 6 64
5. C Lenka Vávrová ZŠ Louny, P. Holého 2632 25 20,5 13 58,5
6. C Denisa Rajchlová ZŠ Louny, P. Holého 2632 23,5 23 6 52,5
7. C Michal Šrámek ZŠ Louny, 28.října 2173 25,5 19,5 5 50
8. C Martin Hladík ZŠ Podbořany, Husova 276 17,5 16,5 15 49
9. C Jakub Vlček ZŠ JAK Louny, Pražská 101 31,5 8,5 8 48
10. C Daniel Legerský ZŠ Podbořany, Husova 276 22,5 17 4 43,5
11. C Jakub Mašín ZŠ Peruc, Komenského 193 13 22,5 7 42,5
12. C Alice Středulová ZŠ Žatec, Jižní 2777 24 7,5 10 41,5
13. C Miroslav Kdýr ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 21 12,5 5 38,5
14. C Václav Mužík ZŠ Louny, Přemyslovců 2209 14,5 21 1 36,5
15. C David Válek ZŠ JAK Louny, Pražská 101 19,5 12,5 4 36
16. C Jakub Grežo ZŠ Žatec, Komenského 749 15,5 12,5 6 34
17. C Jiří Mlčoch ZŠ Žatec, Komenského 749 15 14 4 33
18. C Lenka Svobodová ZŠ Peruc, Komenského 193 19 7,5 6 32,5
19. C Tereza Gonová ZŠ Žatec, Jižní 2777 11 12 7 30
20. C Tomáš Jirásek ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 23,5 1 5 29,5
21. C Dominik Průša ZŠ Žatec, P.Bezruče 2000 22,5 5,5 1 29
22. C Eduard Bránický ZŠ Postoloprty, Draguš 581 18,5 6,5 2 27
1. D Roman Kovanda Gym. Žatec, Studentská 1075 36,5 44,5 50 131 postup do krajského kola 15.4.UL
2. D Jiří Urban GVH Louny, Poděbradova 661 38 41,5 50 129,5 postup do krajského kola 15.4.UL
3. D Vladimír Chlouba GVH Louny, Poděbradova 661 39 43 36 118
4. D Štěpán Horník Gym. Žatec, Studentská 1075 34 42 38 114
5. D Ondřej Šubrt GVH Louny, Poděbradova 661 31 34 45 110
6. D Jakub Sedláček GVH Louny, Poděbradova 661 38 35 36 109
7. D Jitka Cimpová GVH Louny, Poděbradova 661 37 29 41 107
8. D Zuzana Dobšíčková Gym. Žatec, Studentská 1075 28,5 33,5 31 93
9. D David Verner GVH Louny, Poděbradova 661 26 20 42 88
10. D Klára Vaňková Gym. Žatec, Studentská 1075 24 25 31 80

Do KK postupují první dva z každé kategorie, koná se 15.4.2008 na PF UJEP, České mládeže 8, katedra geografie v Ústí n/L
Zpracovala Ludmila Malá, 19.3.2008
| Nahlásit
a nema nekdo vysledky z Písku???? pls
 Anonym
Odpovídat lze i bez registrace. Dodržujte pravidla Ontoly
Vložit: Obrázek