| Nahlásit

HP

AHOJ , V skratke si pripomeňme tohtoročné úspechy mTw :
- 1. miesto na KODE5, ESWC Masters v Paríži, World Esports Masters a World Cyber Games
- 2.miesto na DreamHack Winter
- 4. miesto na ESL Extreme Master v Dubaji
- 5. miesto na finále ESWC

V Moskve však mTw nemali takú ľahkú cestu za víťazstvom hneď od začiatku, ako na iných turnajoch. Turnaja sa zúčasnilo 16 teamov, medzi ktorými nechýbali ani teamy ako GamePlay, Alternate, Virtus.pro alebo ukrajinské teamy DTS či Amazing Gaming.

Dáni postúpili do platoff až z druhého miesta v skupine, keď ich šokoval neznámy ukrajinský team KerchNET, ktorý s nimi dokázal uhrať celkom prijateľnú remízu. V prvom zápase playoff tak mTw narazili na veľmi motivovaný domáci team Virtus.pro. Rusi vyhrali prvú stranu 10:5, no v drhej polovici zápasu, na mape de_tuscan ich Dáni jednoznačne prevalcovali a celý zápas tak vyhrali 16:13.

Semifinále znamenalo pre mTw jednoduchú prácu s kazašským prekvapením k23.Kazaši nedokázali skvelo rozbehnutým Dánom klásť čo i len maličký odpor a prehrali 16:3. Rovnaký priebeh malo aj finále winner's bracket, v ktorom mTw porazilo Amazing Gaming rovnakým výsledkom. V loser's bracket sa najlepšie darilo domácemu teamu Virtus.pro. Tí postupne vyraďili Fínov z GamePlay (16:13), Ukrajincov z DTS (16:7) a vo finále aj KerchNET (16:7). V celkovom finále sa tak naskytla Rusom možnosť oplatiť Dánom prehru z úvodného zápasu playoff.

V grandfinále sa hrala mapa de_inferno. Prvú stranu zápasu bolo opäť veľmi vyrovnaná, Virtus v nej nakoniec dokázali zvíťaziť v pomere 8:7. Po výmene strán už ale nastúpil obvyklý scenár. Rozbehnutá dánska mašina vo finále ešte viac pridala na obrátkach a Rusi už nedokázali zastaviť úvodný tlak zo strany mTw. Druhú polovicu zápasu tak mTw suverejne vyhrali 9:3 a celkovo sa radovali z váťazstva v pomere 16:11. Na svoje konto si tak zarobili ďalších 10.000 dolírov.
Konečné poradie Rekrut.ru turnaja

1.miesto: mTw - $9,840 USD
2.miesto: Virtus.pro - $6,560 USD
3.miesto: Amazing Gaming - $3,280 USD
4.miesto: KerchNET


www.gotfrag.com www.gp.com
Témata: Nezařazené
Diskuze
| Nahlásit
a co se to vlastne hralo?
| Nahlásit
cs 1.6
 Anonym
Odpovídat lze i bez registrace. Dodržujte pravidla Ontoly
Vložit: Obrázek