| Nahlásit

Syn mé neteře je můj?

Témata: Nezařazené
Diskuze
(Upr. 02.09.2014 19:24) | Nahlásit
Neteř je dítě vašeho bratra nebo sestry. Dítě neteře je vnučka vašeho sourozence, tedy vaše praneteř.
---

Z opačné strany - pro praneteř jste prateta = sestra její babičky nebo dědečka = vašich sourozenců.
| Nahlásit
Syn mé neteře je můj!
| Nahlásit
syn mé neteře je tedy můj prasynovec a já jemu pratetou (prastrýcem)
| Nahlásit
taky může záležet na tom kdo je otcem.. například pokud jste muž a uděláte to dítě neteři vy, tak je to nejen prasynovec ale i váš syn. (a bylo by to po právní stránce uplně okey protože incest z právního hlediska dle Trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. v ustanovení § 188 se trestá jen pokud ho provádíte s vašimi dětmi, dětmi vašich dětí, rodiči, prarodiči nebo sourozenci. děti vašich sourozenců jsou teda už v pohodě). Po morální stránce by to asi tak fajn nebylo a z vašeho prasynovce/syna by se mohl vyklubat degenerovaný masový vrah se třema očima a jednou rukou.

PS: nejsem úchyl :D jen zrovna nemam nic lepšího na práci..
snad jsem pomohl :)

zdroj: wiki
| Nahlásit
V jakém vztahu je ke mě manželova neteř ( synovec)
?
 Anonym
Odpovídat lze i bez registrace. Dodržujte pravidla Ontoly
Vložit: Obrázek